Lotnisko Phuket trzyma wewnętrzne wiertło przeciwpożarowe

Phuket -

Międzynarodowe lotnisko w Phuket zorganizowało wczoraj (21 czerwca) ćwiczenia przeciwpożarowe na krytym parkingust).

Ćwiczenia przeciwpożarowe odbyły się wczoraj o godzinie 2:00 na krytym parkingu na piątym piętrze lotniska. Ćwiczenie przeciwpożarowe zostało ogłoszone przed rozpoczęciem ćwiczeń, a okoliczni klienci i pracownicy ostrzegali, że to tylko ćwiczenia.

Zastępca dyrektora międzynarodowego lotniska w Phuket, pan Manas Sotharat, powiedział Phuket Express: „Ćwiczenia mają na celu przygotowanie się na wypadek jakiejkolwiek rzeczywistej sytuacji. Ćwiczenia odbywają się co najmniej raz w roku. Do ćwiczeń przeciwpożarowych przyłączyło się wielu pracowników firm z lotniska.”

Według pana Manasa wiertło poszło dobrze i nie wykryto żadnych poważnych problemów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.