Ban Talad Nua School w Phuket Town wstrzymuje niektóre zajęcia na miejscu z powodu rosnącej liczby przypadków Covid -19

Phuket -

Szkoła w Phuket Town wstrzymała niektóre zajęcia na miejscu, ponieważ znaleziono więcej potwierdzonych przypadków Covid -19.

Szkoła Ban Talad Nua (Wankroo 2502) w subdystrykcie Talad Nua, dystrykt Mueang Phuket wydała komunikat po spotkaniu, które odbyło się dziś po południu (23 czerwca).rd).

W ogłoszeniu stwierdzono, że liczba potwierdzonych przypadków Covid -19 wzrosła. W sumie w ostatnim czasie zarażonych zostało 19 osób, w tym studenci, nauczyciele i inni pracownicy.

Niektóre zajęcia na miejscu są teraz tymczasowo wstrzymywane. Są to:

  1. Przedszkole od 24 czerwcath do czerwca 28th, 2022.
  2. Pratom 1 do Pratom 3 w dniu 24 czerwcath, 2022.
  3. Mattayom 2 i Mattayom 4 do Mattayom 6 od 27 czerwcath do czerwca 28th, 2022.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.