Phuket sugeruje zorganizowanie wydarzenia „Tajlandia Biennale Miasto Sztuki”

Budynek chińsko-portugalski, stary budynek na Starym Mieście w Phuket, Phuket

Phuket -

Phuket proponuje zorganizować proponowane w Tajlandii Biennale Miasta Sztuki.

Spotkanie odbyło się wczoraj (23 czerwca)rd) w Ratuszu w Phuket i był prowadzony przez gubernatora Phuket Naronga Woonciewa i przewodniczącego Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) Rewat Areerob.

Gubernator Phuket Narong powiedział na spotkaniu: „Miasto Sztuki to miasto, które ma środowisko odpowiednie do rozwijania różnych działań kulturalnych i tradycyjnych”.

„Phuket to jedno z miast świata, które ma bogatą kulturę i stabilność zasobów kulturowych. Dążymy do poprawy naszych społeczności i pobudzenia gospodarki dzięki turystyce” – wyjaśnił gubernator Narong.

„Będzie to wymagało współpracy społeczności lokalnych, sektorów krajowych i międzynarodowych, sektora rządowego i prywatnego dla długoterminowych społeczności i korzyści ekonomicznych. Zaproponujemy zorganizowanie Biennale Tajlandii, Miasta Sztuki”. Zauważył gubernator Narong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.