Podejrzany przecina opony innego pojazdu, który zaparkował zbyt blisko niego w Patong, dostaje tysiąc bahtów grzywny

Patong –

Tysiąc bahtów zostało ukaranych grzywną dla odpowiedzialnych stron po konflikcie o parkowanie w Patong w tym tygodniu.

Policja w Patong poinformowała 21 czerwcast że ofiara złożyła raport policyjny po zaparkowaniu samochodu przed restauracją w Patong przed wejściem do środka na kolację. Kiedy skończyli obiad i wyszli, ofiara odkryła, że ​​jej opony samochodowe zostały pocięte i spłaszczone.

Policja kontynuowała dochodzenie i zidentyfikowała głównego podejrzanego. Podejrzany przyznał się do przestępstwa, ponieważ był rozczarowany, że ofiara zaparkowała swój samochód zbyt blisko samochodu podejrzanego. Podejrzany obawiał się, że ich samochód może zostać porysowany i stracić panowanie nad sobą, przecinając opony drugiego pojazdu.

Ofiara nie chce jednak podejmować kroków prawnych przeciwko podejrzanemu. Podejrzany zgodził się zapłacić za uszkodzenia opon i został ukarany grzywną w wysokości 1,000 bahtów za powodowanie uciążliwości. Po sporze obie strony uścisnęły sobie ręce i odłożyły na bok różnice.

Organy ścigania nie ujawniły nazwisk zaangażowanych osób.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.