Tajlandia oficjalnie odrzuca mandat na maskę późną nocą Royal Gazette order

Tajlandia-

  Rząd Tajlandii, wydany późnym wieczorem około godziny 10:00 23 czerwca 2022 r., zrezygnował z nakazu masek dzielących we wszystkich miejscach publicznych.

Wcześniej mandat wymagał noszenia masek we wszystkich miejscach publicznych, nawet na zewnątrz lub w pojedynkę.
ZDJĘCIE: Opublikuj dzisiaj
Sformułowanie prawnie wiążącego nakazu Royal Gazette jest następujące, w streszczeniu, a nie w tłumaczeniu dosłownym: Ministerstwo Zdrowia Publicznego przeszło do noszenia maski lub maski z tkaniny jako dobrowolnej praktyki. Zaleca się, ale nie jest to obowiązkowe, noszenie go w zatłoczonych miejscach, w dużych grupach ludzi oraz w miejscach o słabej wentylacji. Osoby z wysokim ryzykiem Covid-19, takie jak osoby starsze, z wcześniejszymi schorzeniami i zagrożone, powinny przez cały czas prawidłowo nosić maskę. Nie jest to jednak „obowiązkowe”. Zarządzenie wchodzi w życie natychmiast i zostało podpisane przez premiera Tajlandii Prayuta Chan-O-Cha. Media TPN zauważają, że prywatne firmy i imprezy mają możliwość i prawo do noszenia masek w swoich zakładach i miejscach, jednak jest to wymagane. Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media. 
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/