Niedzielny targ Walking Street w Starym Mieście Phuket generuje co najmniej dwa miliony bahtów tygodniowo, mówią urzędnicy z okolicy

ZDJĘCIE: phuketwalkingstreet

Phuket-

Niedzielny targ przy ulicy Phuket Walking Street, znany również jako „Laad Yai”, przyniósł co najmniej dwa miliony bahtów tygodniowo.

Wiceprzewodniczący społeczności Starego Miasta Phuket, pan Somyos Patan, powiedział Phuket Express: „Niedzielny targ przy ulicy Phuket Walking Street jest jednym z najbardziej znanych miejsc na Thalang Road w Starym Mieście Phuket, które odwiedzali zagraniczni turyści”.

„Po tym, jak sytuacja Covid -19 została złagodzona, coraz więcej turystów przyjeżdża na cotygodniowy targ przy deptaku w niedzielę. Na rynku znajduje się ponad 500 sklepów i straganów, z których większość prezentuje charakterystyczne produkty z Phuket i produkty z muzyką wzdłuż drogi”.

„W minionym miesiącu rynek generował co najmniej dwa miliony bahtów tygodniowo. Skupiliśmy się również na pomiarach Coivid-19, aby zapewnić bezpieczeństwo higieniczne”. dodał Somyos.

ZDJĘCIE: phuketwalkingstreet

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.