Kierowca przeżył po tym, jak jego motocykl zapalił się podczas jazdy w dół Patong Hill

Patong –

Kierowca przeżył po tym, jak jego motocykl zapalił się podczas jazdy w dół Patong Hill.

Policja Patong została powiadomiona o incydencie zeszłej nocy (24 czerwca)th) w pobliżu świątyni Suwan Khiri Wong na Phra Baramee Road w Patong.

Policja i strażacy z Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof z gminy Patong z wozem strażackim przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że motocykl był mocno płonący. Ugaszenie i opanowanie pożaru zajęło około 5 minut. Motocykl został całkowicie zniszczony.

Kierowca, pan Niphon Mengeaid, lat 54, sprzedawca żywności w Patong, który nie odniósł obrażeń, powiedział The Phuket Express: „Jechałem w dół wzgórza Patong, kiedy inni kierowcy motocykli za mną krzyczeli, że mój motocykl zapalił się od tyłu. Zatrzymałem motocykl i odskoczyłem od płomieni, zanim miejscowi wezwali strażaków. ”

Na tym etapie uważa się, że motocykl zapalił się od akumulatora, który właśnie w pełni naładowany został umieszczony pod siedzeniem motocykla. Koszt szkód szacowany jest na około 30,000 XNUMX bahtów.

Tymczasem kable elektryczne zapaliły się wczoraj w Patong (24 czerwca)th) i zaniepokojonych mieszkańców.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.