Pożar kabla elektrycznego w Patong alarmuje mieszkańców

Patong, Phuket –

Kable elektryczne zapaliły się wczoraj w Patong (24 czerwca)th) i zaniepokojonych mieszkańców.

Strażacy z Departamentu Zapobiegania i Łagodzenia Katastrof gminy Patong zostali powiadomieni o pożarze na Pisit Koranee Road o 6:15 w pobliżu wodospadu Wang Keeon.

Przybyli na miejsce z wozem strażackim i odkryli, że ogień już się palił. Ugaszenie i opanowanie pożaru zajęło około 5 minut. Kable elektryczne zostały uszkodzone, ale nie zgłoszono żadnych obrażeń.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.