Gubernator Phuket wydaje nowe rozkazy, oficjalnie odrzuca mandat na maskę

Phuket -

Gubernator Phuket Narong Woonciew wydał dziś nowy rozkaz (25 czerwca)th) za zrzeczenie się mandatu maski, zgodnie z narodowym rozkazem wydanym późną nocą 23 czerwca tutaj.

Porządek dotyczący nakazu maski głosi: Maska lub maska ​​z tkaniny jest praktyką dobrowolną. Jednak Ministerstwo Zdrowia Publicznego zaleca noszenie masek w celu zapobiegania innym chorobom układu oddechowego, w tym Covid-19, szczególnie w obszarach o dużej liczbie ludzi i w pomieszczeniach. W przypadku pacjentów z Covid-19 lub osób wysokiego ryzyka „KONIECZNE” jest noszenie masek podczas przebywania z innymi osobami.

Pozostałe zasady w zamówieniu to:

  1. Restauracje, w tym kawiarnie, uliczne jedzenie, hotele lub inne firmy, mogą podawać alkohol, ale pod pomiarami higienicznymi.

2. Miejsca rozrywki mogą być otwierane na zasadach i pomiarach. To „wydaje się” oznaczać, że można je teraz przywrócić do „zwykłych” godzin, w zależności od przepisów lokalnych i regionalnych, statusu strefy rozrywki itp.

Zamówienie obowiązuje natychmiast do odwołania. Kolejność w języku tajskim znajduje się poniżej.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.