Premier Tajlandii czuje się usatysfakcjonowany, wiedząc, że większość Tajów nadal dobrowolnie chce nosić maski, mówi rzecznik rządu

Krajowy —

Tajski premier, gen. Prayut Chan-o-cha, był bardzo usatysfakcjonowany, wiedząc, że większość obywateli Tajlandii nadal dobrowolnie chce nosić maskę na twarz, powiedział rzecznik rządu.

Według rzecznika rządu Thanakorna Wangboonkongchana, premier Tajlandii, gen. Prayut Chan-o-cha, upomniał większość obywateli Tajlandii za noszenie masek na twarz pomimo oficjalnego zniesienia mandatu na używanie masek na zewnątrz/otwartych przestrzeniach w czwartek, 23 czerwca 2022 r.

Thanakorn stwierdził, że rząd wdraża obecnie nowy środek „uniwersalnej prewencji”, aby utrzymać kontrolę nad Covid-19, a także złagodzić gospodarkę.

Jeśli chodzi o sytuację z Covid-19 dzisiaj, 25 czerwca 2022 r., pojawiło się 2,236 nowych przypadków (2,235 krajowych i 1 międzynarodowy), podczas gdy 22,786 19 pacjentów z Covid-XNUMX nadal pozostaje w szpitalu.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19/podróżnego na podróż do Tajlandii? Możemy pomóc!

Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.