Rzut oka na Phuket Surf X Beat Series 2022 w Patong w miesiącu Pride – PHOTO TOUR

Patong, Phuket –

  Phuket Surf X Beat Series 2022 odbył się w Patong w ostatni weekend pod hasłem Pride Month.

Wydarzenie zostało oficjalnie otwarte na Rainbow Road w Patong przez wicegubernatora Phuket Anuparpa Yodkwana, burmistrza Patong, pana Chalermsaka Maneesri oraz dyrektora ds. turystyki i sportu, pani Ratchadaphon O-in. W sobotę (25 czerwca) do imprezy dołączyło wielu Surf Skaterów, LGBTQIA, Tajowie i turyści z zagranicyth).

Wicegubernator Anuparp powiedział The Phuket Express: „Wydarzenie miało na celu zwiększenie turystyki dzięki obecnemu trendowi w sporcie, jednym z nich jest „Surf Skating”, który jest obecnie bardzo popularny. Wiele osób z różnych grup wiekowych lubi ten sport.”

Inne działania w ramach imprezy to pokazy „Idol Farm Skaters” tajskich sportowców narodowych Warun Deesombat, pokazy tańca B-Boy, pokazy kabaretowe i zawody Surf Skate, a także koncerty Lazy Loxy i Sam Black.

Ciesz się zdjęciami!

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.