Gubernator Phuket prosi publiczność, aby była dobrym gospodarzem jako kandydat na Expo 2028

Phuket -

  Gubernator Phuket poprosił mieszkańców Phuket, aby byli dobrymi gospodarzami, ponieważ Phuket jest rozważany jako kandydat na Expo 2028.

Nasza poprzednia historia:

Gubernator Phuket podczas wizyty w Paryżu we Francji ma zasugerować pomysły na kandydata na Phuket jako gospodarza Specialized Expo 2028-Phuket Thailand.

Gubernator Phuket Narong Woonciew powiedział wczoraj prasie (27 czerwca)th), „Prezentacja w Paryżu w tym miesiącu, która ma zostać uznana za kandydata na targi, poszła dobrze. W przyszłym miesiącu komisja BIE (Bureau of International Des Expositions) przyjedzie do Phuket, aby sprawdzić, czy Phuket jest gotowy do zorganizowania imprezy. Ludzie z Phuket przywitają ich i powinni być dobrymi gospodarzami dla BIE, którzy będą podróżować po całej wyspie.

„Zrobimy co w naszej mocy, aby pokazać im, że jesteśmy gotowi na organizację Expo 2028. Jednak wynik głosowania na który kraj będzie gospodarzem zostanie ogłoszony w marcu przyszłego roku 2023.” Gubernator Narong zakończony.

Aby dowiedzieć się więcej o BIE i czym właściwie jest Expo, proszę kliknąć tutaj.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.