Phuket planuje zbudować spacer po niebie w Rawai i szklany taras na plaży Surin

ZDJĘCIE: Centrum informacyjne Phuket

Phuket -

Phuket planuje wybudować spacer po niebie w Rawai i szklany taras na plaży Surin w Thalang.

Przewodniczący Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) Rewat Areerob powiedział The Phuket Express: „Chcemy przyciągnąć więcej turystów do Phuket nowymi miejscami, innymi niż słynne miejsca, które niektórzy z nich już odwiedzili”.

„Pod koniec tego roku lub na początku przyszłego roku planujemy zbudować więcej punktów orientacyjnych jako magnesów, aby przyciągnąć więcej turystów, takich jak spacer po niebie w Khao Dang (Czerwone Wzgórze) w Rawai w pobliżu przylądka Phrom Thep, w dzielnicy Mueang Phuket i szklany taras na plaży Surin w dzielnicy Cherng Talay. W tych miejscach każdy będzie miał bezpłatny wstęp” – dodał Rewat.

ZDJĘCIE: Centrum informacyjne Phuket

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.