Policja w Phuket organizuje ćwiczenia ratownictwa morskiego, gdy przybywa więcej turystów

Phuket-

Policja miasta Phuket przeprowadziła praktykę ratownictwa morskiego, aby poprawić bezpieczeństwo, ponieważ ostatnio Phuket odwiedza coraz więcej turystów.

Praktyka odbyła się dziś rano (29 czerwca)th) przy przystani Boat Lagoon Pier w podokręgu Koh Kaew, w dzielnicy Mueang Phuket. Praktykę rozpoczął Zastępca Komendanta Policji Okręgu 8 gen. dyw. Saksiraj Pueakam.

Generał dywizji Saksiraj powiedział The Phuket Express: „Ćwiczenia były prowadzone wspólnie przez policję miasta Phuket i departamenty ratownictwa morskiego, co ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom oraz turystom tajskim i zagranicznym w zakresie bezpieczeństwa na morzu”.

„Po tym, jak Tajlandia otworzyła się dla zagranicznych turystów, coraz więcej z nich przyjeżdża do Phuket. Większość zagranicznych turystów lubi odwiedzać plaże i wyspy w Phuket”. – stwierdził generał dywizji.

„Tak więc ważne jest, abyśmy musieli poprawić nasze bezpieczeństwo morskie, a także zapobiegać przestępstwom. Naszym zadaniem jest dbanie o mieszkańców i turystów z jak najlepszym bezpieczeństwem, jakie możemy zapewnić.” Generał major zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.