Turyści zainteresowani „Sztuką na plaży Kata”, pierwszym wydarzeniem na Phuket

Phuket -

Turyści są podobno zainteresowani imprezą „Sztuka na plaży Kata”, która jest pierwszym festiwalem sztuki na plaży w Phuket.

Festiwal odbył się wczoraj (29 czerwca) na Kata Beachth). Pan Songwut „O” Sangfai powiedział The Phuket Express: „Rysuję na plażach od około trzech lat, zaczynając, gdy plaże były w większości puste z powodu pandemii Covid19 i braku turystów, a także dla zabicia czasu. Moje rysunki są zwykle na dużych, pustych obszarach na plażach. To trudniejsze niż rysowanie na małej powierzchni”.

„Zazwyczaj rysuję na plażach w Phang Nga. Większość moich rysunków to rysunki geometryczne, kinetyczne i mieszanka stylów tajskich. W Tajlandii nie ma wielu artystów rysujących się na takich plażach. Myślę, że to coś innego. – stwierdził pan O.

„Na Phuket wybrałem Kata Beach, ponieważ ma około trzech kilometrów. Sztuka na plaży jest bardzo piękna. Jednocześnie nie niszczymy plaży. Wielu tajlandzkich i zagranicznych plażowiczów interesowało się wczoraj moją sztuką. To kolejny sposób na wsparcie turystyki dla osób kochających sztukę i plaże”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.