Mężczyzna z Phuket w kostiumie Spidermana przynosi radość ze sprzedaży lodów

Phuket -

Mężczyzna z Phuket ubrany w kostium Spidermana, sprzedający lody w całym mieście, cieszy zarówno turystów, jak i okolicznych mieszkańców!

Phuket Express spotkał się z 35-letnim panem Witoonem. Sprzedawał lody w kostiumie Spidermana na Soi Hon Sai Thong, subdystrykt Rassada, w dzielnicy Mueang Phuket.

Pan Witoon powiedział Phuket Express: „Kiedyś śpiewałem w restauracjach i miejscach rozrywki. Po kryzysie Covid -19 byłem bezrobotny. Postanowiłem zrobić coś innego, żeby zarobić pieniądze. Zdecydowałem się sprzedawać lody przez ostatnie dwa lata, ale z niespodzianką. Każdego dnia noszę kostiumy superbohaterów i często je zmieniam. Czasami noszę „Hulka” i „Flash”. To kolejny sposób na marketing, ponieważ wiele dzieci, które kochają lody, uwielbia też superbohaterów. Czasem zatrzymuję motocykl z lodami przed szkołami w Wichit”.

Reporterzy zapytali Witoona, jak gorący był w tych kostiumach superbohaterów, a on powiedział The Phuket Express: „Oczywiście jest całkowicie GORĄCY!!! Ale noszę kostiumy prawie codziennie. Przyzwyczaiłem się do tego. Muszę to zrobić, ponieważ wiele osób sprzedaje też lody. Muszę być inny”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.