Phuket zapewnia szczepionki przeciwko wściekliźnie i sterylizację dla kotów i psów

Phuket -

Departament żywego inwentarza w Phuket dostarczył szczepionki przeciwko wściekliźnie dla kotów i psów, aby pomóc w opiece nad populacją zwierząt na wyspie.

Kampania szczepień przeciwko wściekliźnie odbyła się w miniony weekend (1 lipca)st) w Kathu Public Park i był prowadzony przez szefa departamentu żywego inwentarza w Phuket, pana Taywina Sawangsina.

Pan Taywin powiedział Phuket Express: „Kampania ma na celu kontrolowanie liczby zwierząt domowych oraz bezpańskich kotów i psów w okolicy, a także zapobieganie wirusowi wścieklizny na obszarach ryzykownych”.

„Właściciele zwierząt domowych i mieszkańcy powinni mieć wiedzę na temat wirusa wścieklizny i odpowiednich przepisów dotyczących zwierząt domowych. Musimy być odpowiedzialni za nasze zwierzęta domowe w naszych społecznościach, aby liczba bezpańskich kotów i psów nie wzrosła”. dodał Taywin.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.