Gubernator Phuket kontynuuje działania związane z zalewaniem dróg morskich w Mai Khao

Phuket -

  Ostatniej nocy, 3 lipca, gubernator Phuket przeprowadził inspekcję Thep Kasattri Road (nr 402) w kierunku północnym w pobliżu plaży Sai Kaew w Mai Khao po przypływie i silnych falach wczoraj (lipiec .) woda morska wyrzuciła na drogę 3).

Gubernator Phuket Narong Wonnciew powiedział Phuket Express: „Wczoraj było wiele dróg w pobliżu plaż w Phuket, które zostały dotknięte przez przypływy i silne fale”.

„Monsun południowo-zachodni pokrył obecnie Morze Andamańskie. Fale mają do trzech metrów wysokości w Phuket, Phang Nga i Ranong. Zjawisko to zdarza się co roku w porze monsunowej”. – wyjaśnił gubernator Narong.

„Jednak w tym roku znaczna ilość wody morskiej została wyrzucona na ląd. Oczekuje się, że dzisiaj (4 lipca)th) około południa znów nadejdzie przypływ”. Gubernator zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.