Szpital w Phuket planuje oznaczyć Covid-19 jako endemiczny

ZDJĘCIE: MRG Online

Phuket -

  Główny szpital w Phuket ogłosił, że planuje zaproponować, że Covid -19 będzie od dzisiaj oznaczony jako choroba endemiczna (4 lipcath), jeden.

Nasza poprzednia historia:

Phuket planuje ogłosić Covid-19 jako chorobę endemiczną po tym, jak liczba nowych i potwierdzonych przypadków Covid-19 nadal spada w prowincji.

Szpital Vachira Phuket, który jest głównym szpitalem w Phuket znajdującym się w mieście Phuket, ogłosił wczoraj na swojej stronie na Facebooku (3 lipcard), „Mamy ważne ogłoszenie, ponieważ rząd Tajlandii ogłosi Covid-19 jako chorobę endemiczną od jutra (4 lipcath). "

„Szpital Vachira Phuket od jutra anuluje usługi związane z samoizolacją Covid-19 i izolacją domową. Każdy, kto został zarażony i ma nasilające się objawy, może zgłaszać się do poradni oddechowej w szpitalu codziennie od 8:30 do 7:30. W nagłych wypadkach zadzwoń pod numer 1669. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer 076-254200.”

Phuket Express zauważa jednak, że rząd Tajlandii i Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 lub CCSA, wcześniej stwierdzili, że wszelkie ogłoszenia dotyczące oznaczenia Covid-19 jako endemicznego nie będą omawiane do piątku, 8 lipca, jak można zobaczyć w TYM artykule. Nie jest jasne, czy istnieje rozbieżność między organizacjami lub czy można wprowadzić zmiany. W chwili obecnej CCSA nie wydało żadnych oficjalnych komunikatów dotyczących oznaczenia Covid-19 jako endemicznego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.