Czerwone flagi podniesione na prawie każdej plaży w Phuket – WIDEO

Phuket -

  Czerwone flagi zostały zawieszone na prawie każdej plaży w Phuket, aby ostrzec plażowiczów i pływaków przed silnym wiatrem i falami.

Nastąpiło to po ogłoszeniu przez tajski Departament Meteorologii, informującym, że na Morzu Andamańskim przewiduje się silne wiatry i fale z powodu silnego monsunu południowo-zachodniego do 6 lipca 2022 r. Film przedstawiający warunki znajduje się poniżej ogłoszenia!

Na plaży Kalim w Patong

Artykuły referencyjne:

Silne fale wyrzuciły wodę morską na drogę przy plaży na północ od Phuket, powodując opóźnienia w ruchu wczoraj po południu (3 lipca).

Gubernator Phuket przeprowadził inspekcję Thep Kasattri Road (nr 402) w kierunku północnym w pobliżu plaży Sai Kaew w Mai Khao

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.