Silne fale zmywają wodę morską na drogę w Phuket – WIDEO

Phuket -

  Silne fale wyrzuciły wodę morską na drogę przy plaży na północ od Phuket, powodując opóźnienia w ruchu wczoraj po południu (3 lipca).

Wysokie fale i silny prąd wyrzuciły wodę morską i śmieci na główną drogę w kierunku północnym wzdłuż plaży Sai Kaew w subdystrykcie Mai Khao w dystrykcie Thalang.

Stoiska z jedzeniem i sprzedawcy w pobliżu plaży zostali w większości ewakuowani przed burzą i falami, ale niektóre zostały uszkodzone.

Pojazdy, które jechały na północ, opuszczając Phuket, utknęły na drodze z licznymi opóźnieniami w ruchu. Policja drogowa pomagała na drodze, podczas gdy woda powoli opadała.

Aby zobaczyć filmy przedstawiające gorączkową sytuację, zobacz poniżej!

Tymczasem Royal Thai Navy z siedzibą w Phuket ostrzega przed silnym wiatrem i falami o wysokości około trzech metrów oraz deszczem na otwartym morzu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022!rdr

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.