Wiodący tajlandzki dostawca sieci „AIS” ogłasza przejęcie firmy internetowej „3BB” za 32.4 mld bahtów

Krajowy –

  Wiodący tajlandzki dostawca sieci telefonicznych „Advanced Info Service (AIS)” ogłosił dziś, 4 lipca, przejęcie firmy internetowej „Triple T Broadband Public Company Limited”, lepiej znanej jako „3 Broadband lub 3BB” oraz innych spółek zależnych Firma telekomunikacyjna Jasmine, warta około 32.4 miliarda bahtów.

W niedzielę rada dyrektorów AIS zatwierdziła spółkę stowarzyszoną „Advance Wireless Network Company Limited (AWN)” na zakup wszystkich 7,529,242,385 XNUMX XNUMX XNUMX akcji Triple T Broadband Public Company Limited (TTTBB).

Zgodnie z zapowiedzią, zakupem objęte zostaną również dwie spółki zależne TTTBB.

Ponadto AWN zapowiedział zakup jednostek inwestycyjnych w Jasmine Szerokopasmowej Infrastrukturze Internetowej („JASIF”) w ilości 1,520,000,000 19.00 32.420 XNUMX jednostek, co stanowi XNUMX% całkowitej inwestycji, o wartości około XNUMX XNUMX mld bahtów.

AWN zwróci się o zgodę na przeprowadzenie transakcji zakupu od Komisji Radiofonii i Telekomunikacji oraz Krajowej Komisji Telekomunikacyjnej (NBTC) przed podpisaniem umów zakupu udziałów i umów powierniczych, które mają zostać zakończone w pierwszym kwartale 2023 r. Pozwolenie to będzie potrzebne, zanim naprawdę posuwając się do przodu.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/