Siedmiu członków załogi łodzi uratowanych po wywróceniu się łodzi w Krabi

Krabi –

Siedmiu członków załogi łodzi zostało uratowanych po tym, jak łódź towarowa wywróciła się wczoraj w Krabi (4 lipca)th).

Royal Thai Navy w Krabi została powiadomiona o incydencie o godzinie 3:00 i poinformowano, że „łódź towarowa Andaman Smootie 999” straciła kontakt z firmą macierzystą od godziny 2:00. Marynarka i policja morska Krabi wyszły na poszukiwania.

O 3:50 znaleźli siedmiu członków załogi łodzi w pobliżu Don Krabi. Siedem osieroconych osób zostało uratowanych i zabranych z powrotem na ląd, podczas gdy łódź przewróciła się i zatonęła pod oceanem.

Władze nadal ostrzegają rybaków, aby obecnie przebywali na brzegu, jeśli mają małe i średnie łodzie z powodu silnego wiatru i fal w wyniku silnej pogody sezonowej.

Załoga nie wydała publicznego oświadczenia o przyczynie incydentu do czasu prasowego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.