Królewska tajska marynarka wojenna w Phang Nga monitoruje sytuację po wykryciu małych trzęsień ziemi na wyspie Nicobar

Phuket -

  Royal Thai Navy z siedzibą w Phuket i Phang Nga uważnie monitoruje sytuację po tym, jak od wczoraj (30 lipca) zgłoszono ponad 5 małych trzęsień ziemi na wyspie Nicobar.

Oficerowie marynarki wojennej stacjonujący na wyspie Meang w pobliżu Parku Narodowego Similan ściśle monitorują i sprawdzają sprzęt oraz poziom wody morskiej. Oficerowie marynarki wojennej powiedzieli powiązanym tajskim mediom, że zawsze praktykują ćwiczenia ostrzegawcze przed tsunami.

Marynarka wojenna zapewniła mieszkańcom wybrzeża Andamany, że oficerowie monitorują sytuację przez 24 godziny na dobę. Według Royal Thai Navy system ostrzegania przed tsunami na wyspie Meang działa w 100 procentach.

Aby uzyskać więcej informacji i zaktualizowane alerty sytuacyjne, skontaktuj się z Royal Thai Navy Region 3 pod numerem 076-39159.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.