Mężczyzna oczyszczający trawę znajduje ludzki szkielet w Kathu

Kathu-

Mężczyzna, który sprzątał trawę, znalazł wczoraj ludzki szkielet w Kathu (6 lipca)th).

Policja Kathu została powiadomiona o incydencie o 3:55. Przybyli na plantację duriana w pobliżu góry i znaleźli pana Pradita Srihawong, który powiedział policji, że zaczął kosić trawę na plantacji o 9:00 rano, zanim znalazł coś podobnego do ludzkiego szkieletu.

Policja przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć szkielet na plastikowej dmuchanej pościeli, która była przykryta kocem. Szkielet zabrano do szpitala Vachira w celu identyfikacji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.