Phuket testuje codziennie 19 wież ostrzegających przed tsunami

Phuket -

Dziewiętnaście wież ostrzegawczych tsunami w Phuket jest testowanych codziennie od dziś (7 lipcath) jak zwykle i będą testowane dopiero w środę z hymnem narodowym.

Nasze poprzednie historie:

Royal Thai Navy z siedzibą w Phuket i Phang Nga uważnie monitoruje sytuację po tym, jak od 30 lipca zgłoszono ponad 5 małych trzęsień ziemi na wyspie Nicobar.

Szef ds. zapobiegania katastrofom i łagodzenia skutków katastrof w Phuket potwierdził, że woda morska unosząca się w tym tygodniu podczas przypływu, powodując zalanie dróg i szkody spowodowane przez burze, nie była związana z trzęsieniami ziemi.

Komunikat został wydany przez wicegubernatora Phuket Arnuparpa Rodkwana Yodrabama wczoraj (6 lipca)th) . W ogłoszeniu stwierdzono, że aby zapewnić, że Departament Zapobiegania i Łagodzenia Klęsk żywiołowych zawsze był przygotowany na sytuację kryzysową, obecnie na wyspie znajduje się dziewiętnaście wież ostrzegających przed tsunami, które zwykle testowano tylko w środę o 8:00 z hymnem narodowym Tajlandii testowane codziennie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.