Royal Thai Police zabrania palenia konopi indyjskich i konopi do użytku rekreacyjnego we wszystkich pomieszczeniach policji w całym kraju

Krajowy –

Komisarz Generalny Królewskiej Policji Tajlandzkiej zarządził zakaz palenia konopi indyjskich i konopi dla funkcjonariuszy policji stacjonujących na wszystkich posterunkach i jednostkach, podczas gdy osoby, które przychodzą, aby skontaktować się z funkcjonariuszami, nie mogą powodować żadnego zapachu ani dymu.

Ogłoszenie opublikowane we wtorek (5 lipca) zawiera wytyczne dotyczące używania marihuany lub konopi na posterunkach policji, dzieląc cztery tematy w następujący sposób:

  1. Funkcjonariusze i personel policji muszą przestrzegać powiadomień Ministerstwa Zdrowia Publicznego dotyczących zapachu i dymu marihuany, konopi lub innych roślin jako uciążliwości oraz konopi i konopi jako kontrolowanych ziół, a także wszelkich surowo zabronionych przepisów w innych powiązane ogłoszenia.
  2. Posterunki policji i biura agencji powiązanych z policją są oznaczone jako „obszary zakazane” palenia marihuany lub konopi, aby zapobiec uciążliwościom w świetle prawa o zdrowiu publicznym, ponieważ będą one przeszkadzać społeczeństwu, personelowi rządowemu i funkcjonariuszom pracującym w biurach policji.
  3. Naczelnicy komisariatów i podległych im wydziałów policji mają za zadanie kontrolować używanie marihuany lub konopi do rekreacji na posterunkach i urzędach.
  4. Osobom, które przychodzą na stacje lub do urzędów rządowych, aby skontaktować się z funkcjonariuszami, zabrania się powodowania jakiegokolwiek zapachu lub zapachu marihuany, konopi lub jakichkolwiek innych roślin na terenie rządowym. Osoby naruszające przepisy mogą zostać oskarżone i wszcząć postępowanie sądowe.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.