Premier Tajlandii dołączy do walnego zgromadzenia Covid-19 Center w piątek, być może w celu omówienia przywrócenia mandatów masek

ZDJĘCIE: Opublikuj dzisiaj

Bangkok -

Premier Prayut Chan-O'Cha, jako dyrektor Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 (CCSA), weźmie udział w walnym zgromadzeniu CCSA w budynku Santi Maitree w budynku rządowym, w piątek, 8 lipca.

Główny program obejmuje raport Ministerstwa Zdrowia Publicznego na temat aktualnej sytuacji Covid-19 w kraju i trendu zakażeń, podczas gdy Ministerstwo Turystyki i Sportu wraz z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych przedstawią wyniki po całkowitym otwarciu granicy dla witaj zagranicznych podróżników do Królestwa.

Ponadto na spotkaniu zostaną omówione wytyczne dotyczące postępowania z Covid-19 po pandemii, o których donosi Ministerstwo Zdrowia. Na spotkaniu różne centra operacyjne przedstawią również wyniki operacji, problemy i przeszkody, a także sugestie dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się Covid-19.

Opinia publiczna oczekuje, czy CCSA omówi wynik mandatu maski po jego wdrożeniu około dwa tygodnie temu, a także ewentualne przywrócenie mandatu maski, ponieważ zaproponowane przez kilku tajskich lekarzy i stowarzyszenia medyczne, po tym, jak Publiczny Anutin Charnvirakul stwierdził wcześniej, że Ministerstwo weźmie pod uwagę wszystkie obawy i zaproponuje CCSA w najbliższy piątek.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

 

Nie Meechukhun
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.