Mężczyzna uratowany po próbie skoku z mostu Sarasin w Phuket

Phuket -

Mężczyzna został uratowany po tym, jak dziś po południu (8 lipca) próbował skoczyć ze słynnego mostu Sarasin w dzielnicy Thalang.

Policja Tha Chatchai informuje, że została powiadomiona o incydencie o godzinie 1:00 na moście Sarasin w podokręgu Mai Khao. Przybyli na miejsce z ratownikami, aby znaleźć zmartwionego i emocjonalnego mężczyznę na moście.

Policja próbowała porozmawiać z mężczyzną, zanim w końcu przekonali go, by zszedł z mostu. Został zabrany na posterunek policji Tha Chatchai, zanim policja zadzwoniła do jego krewnych. Jednak policja nie ujawniła więcej szczegółów na temat mężczyzny

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Phuket Express sugeruje Samarytanom z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.