Rząd Tajlandii ogłasza 19. przedłużenie dekretu nadzwyczajnego, obowiązujące do września

Krajowy –

Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 (CCSA) ogłasza kolejne 2-miesięczne przedłużenie dekretu nadzwyczajnego, obowiązującego od 1 sierpnia do 30 września.

Rzecznik CCSA dr Taweesilp Visanuyothin powiedział Associated Press po walnym zgromadzeniu CCSA, któremu przewodniczył dziś 8 lipca premier Prayut Chan-O'Cha, że ​​na spotkaniu rozważano rozszerzenie stanu wyjątkowego w całym królestwie po raz 19. 2 miesiące do końca września 2022 r.

Premier, jako dyrektor CCSA, podkreślił, że takie przedłużenie ma na celu zapobieganie chorobom i ochronę życia ludzi, a nie inne cele czy sprawy polityczne, jak twierdzi kilku działaczy prodemokratycznych czy opozycyjnych posłów.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/