Rząd Tajlandii ogłasza 19. przedłużenie dekretu nadzwyczajnego, obowiązujące do września

Krajowy –

Centrum Administracji Sytuacyjnej Covid-19 (CCSA) ogłasza kolejne 2-miesięczne przedłużenie dekretu nadzwyczajnego, obowiązującego od 1 sierpnia do 30 września.

Rzecznik CCSA dr Taweesilp Visanuyothin powiedział Associated Press po walnym zgromadzeniu CCSA, któremu przewodniczył dziś 8 lipca premier Prayut Chan-O'Cha, że ​​na spotkaniu rozważano rozszerzenie stanu wyjątkowego w całym królestwie po raz 19. 2 miesiące do końca września 2022 r.

Premier, jako dyrektor CCSA, podkreślił, że takie przedłużenie ma na celu zapobieganie chorobom i ochronę życia ludzi, a nie inne cele czy sprawy polityczne, jak twierdzi kilku działaczy prodemokratycznych czy opozycyjnych posłów.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/