Jedna osoba ciężko ranna po tym, jak motocyklista przejeżdża na czerwonym świetle przed policją drogową na skrzyżowaniu w Kathu – WIDEO

Katu –

Motocyklista doznał poważnych obrażeń po tym, jak inny motocyklista przejechał na czerwonym świetle i uderzył w pierwszego kierowcę przed funkcjonariuszem policji drogowej na skrzyżowaniu w Kathu.

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o 11:10 dzisiaj (9 lipca) na skrzyżowaniu Si Kor w dzielnicy Kathu. Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli niezidentyfikowanego mężczyznę w wieku około 45 lat, leżącego na ziemi w pobliżu swojego motocykla. Odniósł on poważne obrażenia. W pobliżu zespoły ratownicze znalazły na skrzyżowaniu drugi mocno uszkodzony motocykl. Policja drogowa Kathu była na skrzyżowaniu.

Nagrania z monitoringu na skrzyżowaniu pokazują, że jeden z motocykli przejechał na czerwonym świetle, zanim zderzył się z drugim motocyklem. Kierowca motocykla, który przejechał na czerwonym świetle, nie został ranny i nie został natychmiast zidentyfikowany przez policję drogową Kathu.

Na 1: 03

Policja Kathu kontynuuje dochodzenie w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.