Gubernator Phuket prosząc o sugestie konsulatów jako kandydata na Expo 2028

Phuket -

Gubernator Phuket prosi konsulaty z siedzibą w Phuket o rady i sugestie dotyczące kandydatury prowincji na Specialized Expo 2028.

Nasza poprzednia historia:

W tym miesiącu komisja BIE (Bureau of International Des Expositions) przyjedzie do Phuket, aby sprawdzić, czy Phuket jest gotowy do organizacji wydarzenia. Ludzie z Phuket przywitają ich i powinni być dobrymi gospodarzami dla BIE, którzy będą podróżować po całej wyspie.

Spotkanie, które odbyło się wczoraj, poprowadzili gubernator Phuket Narong Woonciew oraz konsulowie honorowi z 13 konsulatów z siedzibą w Phuket, m.in. z Australii, Rosji, Norwegii i Francji.

Gubernator Narong powiedział: „Komitet BIE (Bureau of International Des Expositions) będzie w Phuket w tym miesiącu, 25 lipcath do lipca 29th, 2022. Chętnie przyjmujemy sugestie lub porady od naszych konsulów honorowych jako kandydata na Expo2028 przed inspekcją BIE w Phuket.”

„Będzie to również dobra okazja do zaprezentowania Phuket innym krajom. Ponadto jest to duża szansa dla inwestorów zagranicznych na udział w Specialized Expo 2028.” - dodał gubernator.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.