Turyści zagraniczni gromadzą się na plaży Patong przed długimi wakacjami, prowadzeni przez Indian

Patong –

Zagraniczni turyści przybyli wczoraj na Patong Beach (10 lipca)th) z wieloma ratownikami plażowymi patrolującymi obszar dla bezpieczeństwa.

Phuket Express odwiedził wczoraj plażę Patong, aby sprawdzić sytuację w turystyce. Większość plażowiczów i pływaków to turyści zagraniczni, tacy jak Hindusi, Arabowie i Australijczycy. Lubili się opalać, pływać, jeździć na skuterach wodnych, parasailing i ćwiczyć.

Plażowi ratownicy patrolowali plażę, aby upewnić się, że pływacy nie wejdą w obszar ZAKAZ PŁYWANIA TUTAJ wyraźnie oznaczony czerwonymi flagami wzdłuż trzech kilometrów plaży.

Szef ratowników Patong Beach, pan Somprasong Sangchard, powiedział Phuket Express: „W weekendy jest kilku tajskich plażowiczów i pływaków. Nasza największa liczba turystów pochodzi obecnie z Indii. Uważnie śledzimy ostrzeżenia pogodowe. Jednak czasami rzeczywista sytuacja na plaży jest inna”.

„Dzisiaj (11 lipca) nadal ustawiamy czerwone flagi na plaży w niebezpiecznych obszarach”. Somprasong zakończył.

Od środy, 13 lipca, rozpoczyna się pięciodniowe święto w Tajlandii, podczas którego odbywają się dwa święta religijne 13 i 14 lipca, które przyniosą również zakaz sprzedaży alkoholu i zamknięcie wszystkich urzędów państwowych, w tym imigracyjnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.