Żółw morski znaleziony martwy na plaży w Thalang z plastikiem w ustach

Thalang–

Na plaży w Thalang znaleziono martwego żółwia morskiego z plastikiem w pysku.

Ratownicy patrolujący plażę Maikhao w dystrykcie Maikhao w dystrykcie Thalang znaleźli dziś rano martwego żółwia morskiego na plaży (11 lipca).th).

Znaleziono plastik wychodzący z paszczy martwego żółwia morskiego.

Martwy żółw morski został przewieziony do Morskiego Centrum Biologicznego Phuket w Cape Panwa, subdystrykt Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket na sekcję zwłok.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.