Raporty o trzęsieniu ziemi w Surat Thani, ale nie odczuwano wstrząsów

Surat Thani –

Dziś rano (13 lipca) w Surat Thani na południu Tajlandii odnotowano trzęsienie ziemi, ale miejscowi nie odczuwali żadnych wstrząsów.

Tajski Departament Meteorologiczny (TMD) poinformował o 6:17 rano o trzęsieniu ziemi w dystrykcie Khao Phang w dystrykcie Ta Khun o sile 3.2 magnitudo i głębokości dwóch kilometrów.

Biuro Public Relations Surat Thani poinformowało, że odpowiednie urzędy sprawdziły sytuację. Miejscowi w Takhun i okolicznych obszarach nie odczuwali żadnych wstrząsów, żadnych skutków ani uszkodzeń.

Dyrektor zapory Ratchaprapa (Chaew Lan Dam), pan Chaowalit Wichiraprasert, powiedział The Phuket Express: „Tama znajduje się w Khao Phang. Trzęsienie ziemi jest oddalone o 21 kilometrów od tamy na północnym zachodzie. Trzęsienie ziemi nie dotknęło tamy i znajdującej się wewnątrz elektrowni”.

Jednak urzędnicy w Surat Thani nadal uważnie monitorują sytuację.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.