Burza przewraca drzewa i słupy energetyczne w Kamala

Kamala –

Silne wiatry i ulewne deszcze powaliły drzewa i słupy energetyczne w Kamali, Phuket wczoraj rano (12 lipcath).

W Baan Naka drzewa Kamala i słupy energetyczne zostały zburzone wczoraj rano przez silne wiatry, zanim wylądowały i zniszczyły domy, restaurację i kilka pojazdów. Jednak nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Zespół pracowników Organizacji Administracyjnej Kamala Tambol (OrBorTor) udał się na miejsce, aby wyciąć i usunąć drzewa z terenu, dokładne oszacowanie szkód finansowych nie zostało podane przez odpowiednie władze.

Silny wiatr, fale i ulewne deszcze będą kontynuowane w prowincjach Phuket i Andaman od 9 lipcath do lipca 14th, 2022.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.