AKTUALIZACJA: Aresztowano trzech podejrzanych związanych z niedawną strzelaniną w Phuket

Koh Kaew-

Trzech poszukiwanych podejrzanych, którzy według funkcjonariuszy organów ścigania są powiązani z niedawną strzelaniną na Koh Kaew, zostało aresztowanych w Phetchaburi w środkowej Tajlandii i oskarżonych przez władze tajlandzkie o udział w sieci narkotykowej.

Najpierw nasz poprzedni stlub:

35-letni mężczyzna doznał obrażeń od rany postrzałowej po walce z grupą innych mężczyzn w domu w dzielnicy Koh Kaew w dzielnicy Mueang Phuket tuż przed północą 23 majard.

Jeden podejrzany, który doznał obrażeń od rany postrzałowej w strzelaninie w Koh Kaew, został aresztowany, mówią odpowiednie organy ścigania.

Teraz nasza zaktualizowana historia:

Policja z Wydziału Zwalczania Przestępczości (CSD) aresztowała trzech podejrzanych, którzy według nich są zaangażowani w dużą sieć narkotykową w Trang, Krabi, Nakhon Si Thammarat i Phuket.

Funkcjonariusze CSD przeszukali docelowy dom w Phetchaburi po przeprowadzeniu szeroko zakrojonego śledztwa i znaleźli poszukiwanego podejrzanego z Phuket, 32-letniego Surasaka Huaylueka. Według CSD skonfiskowano również pistolet i 51 kul.

CSD kontynuowało śledztwo w sprawie sieci narkotykowej, zanim aresztowano dwóch podejrzanych z Phuket poszukiwanych, którymi są 26-letni Sulaiman Wayosan i Komsan Namwong z Pathum Thani. Zgodnie z raportem CSD, skonfiskowano z nich pistolet i 18 kul.

Wszyscy trzej podejrzani zostali zabrani z powrotem do Phuket w celu dalszego dochodzenia i podjęcia działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.