Urzędnicy miasta Phuket twierdzą, że rozwiązali trzy powtarzające się obszary powodziowe

Phuket -

Według nich gmina Phuket rozwiązała trzy powtarzające się obszary zalewowe w mieście Phuket.

Burmistrz miasta Phuket, pan Saroj Angkanapilart, powiedział Phuket Express: „Trzy główne obszary zalewowe w mieście Phuket znajdowały się na skrzyżowaniu Srisutas – Amphur w kierunku Koh Sirey, obszaru Samkong i Sakdidet. Gubernator Phuket Narong Woonciew dostrzega ogromne znaczenie w rozwiązywaniu powtarzających się problemów powodziowych. Teraz po ulewnych deszczach na tych obszarach nie ma powodzi, a problemy zostały rozwiązane”.

„Usunęliśmy śmieci z kanalizacji wodnych i zwiększyliśmy liczbę odpływów. Niedługo będziemy mieli kolejny projekt do rozwiązania problemu długotrwałych powodzi. W przypadku innych obszarów powodziowych sprawdzamy również odpływy wody, aby upewnić się, że nie ma nagromadzonych śmieci i zawsze oczyszczamy obszary problematyczne” – dodał Saroj.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.