Dwóch zagranicznych turystów uratowanych po walce z falami na plaży Kata

Kata, Phuket –

Dwóch zagranicznych turystów zostało uratowanych po walce z falami na Kata Beach, tej samej plaży i tego samego dnia, w którym zmarło dwóch innych turystów.

W obu przypadkach turyści poszli popływać pomimo wielu czerwonych flag, braku znaków pływania i ratowników ostrzegających przed wejściem do wody.

Ratownicy w Kata Beach zgłosili wczoraj (14 lipca)th), że uratowali cudzoziemkę i mężczyznę w wieku około 35 lat przed utonięciem na plaży Kata w podokręgu Karon w dystrykcie Mueang Phuket. Krztusili się wodą, zanim zostali zabrani do szpitala Chalong w podokręgu Chalong, w dzielnicy Mueang Phuket.

Obaj zagraniczni turyści podobno wyzdrowieli w szpitalu po incydencie.

Tymczasem tego samego dnia i tej samej plaży dwoje ludzi zostało uznanych za zmarłych po utonięciu brytyjskiego turysty płci męskiej, który podczas miesiąca miodowego utonął, a także Tajka, który próbował pomóc ocalić życie brytyjskiego turysty na plaży Kata w obszarze z czerwoną flagą.

Tajlandzka policja i władze nadal nalegają, aby społeczeństwo postępowało zgodnie ze wskazówkami odpowiednich agencji i nie pływało podczas okresów czerwonej flagi lub złej pogody.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.