Dystrykt Kathu organizuje Kathu Cultural Road, aby promować lokalną kulturę i tradycje w dniach 15-17 lipca

Kathu, Phuket –

Urzędnicy z dystryktu Kathu zorganizowali w dniach 12-15 lipca 17 r. wydarzenie „2022 doroczna droga kultury Kathu”, aby promować kulturę i tradycje mieszkańców Kathu.

Zastępca gubernatora Phuket Amnuay Pinsuwan przewodniczył ceremonii otwarcia wydarzenia kulturalnego, a towarzyszyli mu burmistrz gminy Kathu Chaianan Suthikul, urzędnicy państwowi i goście.

Chaianan stwierdził, że wydarzenie odbyło się ostatecznie w 2022 roku po dwuletniej przerwie spowodowanej wybuchem Covid-19. Jego celem jest przekazywanie i promowanie tradycyjnej kultury i pięknego środowiska dzielnicy Kathu, a także rozszerzenie kultury na przemysł turystyczny i pobudzenie gospodarki lokalnej społeczności poprzez jedzenie, kulturę, ubrania i relacje z lokalnymi ludzie.

Impreza obejmuje również wystawy ku czci Jego Królewskiej Mości Króla i tradycji składania hołdu przodkom, pokazy kulturalne, wystawę górniczą, jedzenie i napoje oraz imprezy rozrywkowe.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.