Kobieta bezpiecznie uratowana po skoku z mostu w Phuket Town

ZDJĘCIE: Czas na Phuket

Phuket -

Zrozpaczona kobieta została uratowana po skoku z mostu w mieście Phuket dziś rano (17 lipcath).

Ratownicy Kusoldharm zostali powiadomieni, że kobieta skoczyła już z mostu Gor Jan w podokręgu Talad Yai o 5:35 rano

Przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli 31-letnią Tajkę w kanale w pobliżu mostu. Woda w kanale była płytka i wyciągnięto ją z wody, zanim zabrano ją do miejscowego szpitala.

Jej nazwisko zostało zatajone zgodnie z naszą polityką redakcyjną dotyczącą historii o samobójstwach. Nie było od razu jasne, co skłoniło ją do skoku z mostu i nie odpowiedziała na żadne pytania dotyczące incydentu.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Phuket Express sugeruje Samarytanom z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.