Kierowcy autobusów, furgonetek i taksówek na lotnisku w Phuket losowo sprawdzani testami narkotykowymi na mocz

Phuket -

Kierowcy na międzynarodowym lotnisku w Phuket byli losowo sprawdzani pod kątem testów na obecność narkotyków w moczu w ramach kampanii o nazwie „Białe lotnisko”.

Akcja odbyła się dzisiaj (18 lipcath) i kierowany przez dyrektora międzynarodowego lotniska w Phuket pana Monchai Tanoda. Dołączyli do niego policja turystyczna Phuket, policja Tha Chatchai i Biuro Transportu Lądowego Phuket (PLTO).

Pan Monchai powiedział Phuket Express: „Kampania ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa turystom korzystającym z usług taksówek i autobusów na międzynarodowym lotnisku w Phuket, gdzie obecnie wzrosła liczba turystów”.

„Kierowcy byli losowo sprawdzani pod kątem testów narkotykowych w moczu. Kierowcy, którzy nie uzyskali pozytywnego wyniku testu na obecność narkotyków, otrzymali naklejkę w kształcie gwiazdy z napisem „Białe Lotnisko” z numerem i nazwą samochodu”. Monchai zakończył.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.