Phuket przeprowadzi ćwiczenia ewakuacyjne związane z tsunami jeszcze w tym tygodniu

Phuket -

Władze miasta Phuket zapraszają ludzi do wzięcia udziału w ćwiczeniach ewakuacyjnych przed tsunami w środę 20 lipca.

Wiertło nastąpiło później Gubernator Phuket nakazał odpowiednim urzędnikom, aby byli na bieżąco i uważnie obserwowali sytuacje związane z trzęsieniami ziemi w oceanach.

Władze miasta Phuket twierdzą, że ćwiczenia ewakuacyjne to ćwiczenia w stylu „Table Top Exercise: TTX”. Ćwiczenie obejmie praktyki ostrzegawcze, ćwiczenia ewakuacyjne i zarządzanie schronieniem.

Ćwiczenie ma na celu przygotowanie się na każdą katastrofę, aby zapobiec utracie życia i zniszczeniu oraz zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i turystom.

Siedem obszarów ryzyka dla ćwiczeń ewakuacyjnych w mieście Phuket to park publiczny Saphan Hin, społeczność Sane Suk, społeczność Kor Pai, społeczność Soi Ton Poe, społeczność 40 pokoi, Phuket Vocational College i Bang Naew Municipality School.

Ćwiczenie odbędzie się 20 lipca 2022 roku od godziny 2:00. Schronisko dla ćwiczeń ewakuacyjnych będzie znajdować się w Sanam Chai przy ulicy Narisorn Road w dzielnicy Talad Yai w dzielnicy Mueang Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.