Karon przeprowadzi ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami jeszcze w tym tygodniu

Phuket -

Gmina Karon zaprasza ludzi do wzięcia udziału w ćwiczeniach ewakuacyjnych przed tsunami w środę 20 lipca.

Wiertło nastąpiło później Gubernator Phuket nakazał odpowiednim urzędnikom, aby byli na bieżąco i uważnie obserwowali sytuacje związane z trzęsieniami ziemi w oceanach.

Gmina Karon twierdzi, że ćwiczenia ewakuacyjne mają na celu przygotowanie się na każdą katastrofę, aby zapobiec utracie życia i szkodom, a także zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i turystom na obszarach wysokiego ryzyka.

Ćwiczenie odbędzie się 20 lipca 2022 r. od godziny 2:00 i rozpocznie się w Karon Circle do schronu w Karon Temple (świątynia Suwan Kiri Khet) w subdystrykcie Karon, w dzielnicy Mueang Phuket.

Ćwiczenie obejmie praktyki ostrzegawcze, ćwiczenia ewakuacyjne i zarządzanie schronieniem.

W międzyczasie władze miasta Phuket zapraszają ludzi do wzięcia udziału w ćwiczeniach ewakuacyjnych tsunami również w środę, 20 lipca.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.