Podejrzany aresztowany po włamaniu do wielu domów w Wichit w Phuket

Wichit, Phuket –

Podejrzany został aresztowany po tym, jak w tym tygodniu włamał się do domu w Wichit, Mueang Phuket. Przyznał się policji, że wcześniej włamał się do wielu domów w Wichit i Phuket City.

Policja Wichit poinformowała Phuket Express, że aresztowali pana Kittisaka (nie podano jego wieku i imienia i nazwiska) przed sklepem z telefonami komórkowymi na Koh Sirey, subdystrykt Rassada, dystrykt Mueang Phuket. Odebrano mu telefon komórkowy o wartości 12,000 1,500 bahtów, kobiecą torebkę z gotówką 3,000 bahtów, okulary o wartości 500 bahtów i bransoletkę o wartości XNUMX bahtów.

W niedzielę (17 lipcath) włamał się do domu w Soi Pattana Uthit na Sakdidet Road w Wichit. Przyznał, że włamał się do domów w Wichit trzy razy, a raz w Phuket City.

Kittisak został zabrany na komisariat policji w Wichit, gdzie w nocy został oskarżony o kradzież.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.