Rawai przeprowadzi ćwiczenia ewakuacyjne tsunami dziś po południu

Rawai, Mueang Phuket –

Gmina Rawai ogłosiła, że ​​ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami zostaną przeprowadzone dziś po południu, 20 lipca.

Wiertło nastąpiło później Gubernator Phuket nakazał odpowiednim urzędnikom, aby byli na bieżąco i uważnie obserwowali sytuacje związane z trzęsieniami ziemi w oceanach.

Ćwiczenie ma na celu przygotowanie się na każdą katastrofę, aby zapobiec utracie życia i zniszczeniu oraz zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i turystom.

Trasa ewakuacji będzie przebiegać z okolic Yabui Beach – Phrom Thep Cape i Rawai Islamic Graveyard – Friendship Beach.

Ćwiczenie rozpocznie się o godzinie 1:00 na oddziale. Gmina Rawai twierdzi, że ćwiczenia ewakuacyjne będą obejmować praktyki ostrzegawcze, ćwiczenia ewakuacyjne i zarządzanie schronieniem.

Tymczasem Karon The Gmina miasta Phuket i Wichit również tego popołudnia odbędą się ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.