Wichit, aby przeprowadzić ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami jeszcze dzisiaj, ostrzega przed ruchem ulicznym

Wichit, Mueang Phuket –

Gmina Wichit ostrzega przed ruchem drogowym w związku z ćwiczeniami ewakuacyjnymi przed tsunami, które odbędą się dziś po południu, 20 lipca.

Wiertło nastąpiło później Gubernator Phuket nakazał odpowiednim urzędnikom, aby byli na bieżąco i uważnie obserwowali sytuacje związane z trzęsieniami ziemi w oceanach.

Gmina Wichit twierdzi, że ćwiczenia ewakuacyjne to ćwiczenie na stole: TTX w systemie ZOOM. Ćwiczenie obejmie praktyki ostrzegawcze, ćwiczenia ewakuacyjne i zarządzanie schronieniem.

Ćwiczenie ma na celu przygotowanie się na każdą katastrofę, aby zapobiec utracie życia i zniszczeniu oraz zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom i turystom.

Droga ewakuacyjna będzie prowadziła od plaży Ao Yon do schronienia w gminie Wichit. Gmina Wichit ostrzegła przed ruchem na trasie, który będzie obejmował pojazdy z syreną i karetki pogotowia. Ćwiczenie rozpocznie się od 1:00 do 3:00

Tymczasem Karon oraz Gmina miasta Phuket również tego popołudnia odbędą się ćwiczenia ewakuacyjne przed tsunami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.