Lokalni mieszkańcy Rawai dołączają do ćwiczeń ewakuacyjnych przed tsunami

Rawaj –

Lokalni mieszkańcy Rawai przyłączyli się do ćwiczeń ewakuacyjnych przed tsunami wczoraj (20 lipca)th).

Ćwiczenie zostało ogłoszone wcześniej jak widać powyżej przez The Phuket Express i inne tajskie media. Ćwiczenie było prowadzone przez burmistrza Rawai Aroon Solos oraz innych odpowiednich urzędników i mieszkańców Rawai.

Ewakuacja rozpoczęła się od plaży Yanui do przylądka Phromthep i cmentarza islamskiego w Rawai, od plaży Friendship do schronu w Urzędzie Autostrady Rawai.

Według burmistrza Aroona ćwiczenia przebiegły sprawnie i nie znaleziono żadnych poważnych problemów, co skłoniło odpowiednich urzędników do przekonania, że ​​w przypadku rzeczywistej sytuacji kryzysowej lub tsunami pracownicy ratunkowi będą gotowi i przygotowani.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.