Rawai, mieszkańcy Phuket zgadzają się z projektem spaceru po niebie

Rawaj –

Mieszkańcy Rawai zgodzili się na projekt spaceru po niebie w Khao Daeng (Red Hill) w Rawai w pobliżu przylądka Phrom Thep, w dzielnicy Mueang Phuket.

Nasza poprzednia historia:

Phuket planuje wybudować spacer po niebie w Rawai i szklany taras na plaży Surin w Thalang.

Spotkanie odbyło się na początku tego tygodnia w celu wysłuchania publicznego w gminie Rawai i było prowadzone przez przewodniczącego Organizacji Administracji Prowincji Phuket (PPAO) pana Rewata Areerob oraz burmistrza Rawai Aroon Solos.

Pan Rewat powiedział Phuket Express: „Pełny projekt i plany przejścia po niebie mają zostać ukończone w listopadzie tego roku, jak zaplanowano w kontrakcie. Spotkanie miało na celu wysłuchanie pomysłów mieszkańców Rawai, które zostaną wykorzystane do ulepszenia projektu.”

„Sky Walk jest projektowany dla 50 osób jednocześnie z budżetem 250 milionów bahtów. Mieszkańcy Rawai zgodzili się z projektem. Projekt Sky Walk nie będzie miał negatywnego wpływu na środowisko i życie lokalne w pobliżu”. – stwierdził Rewat.

„Sky Walk będzie nowym punktem orientacyjnym, który przyciągnie więcej turystów do Rawai i Phuket, co przyniesie większe dochody Rawai i Phuket. Spacer po niebie pozwoli turystom zobaczyć piękne widoki Rawai i Phuket przez szkło.” Rewat zakończył.

TPN zauważa, że ​​obecne wersje projektu przez artystów nie są ostatecznymi projektami.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.