Złodziej na motocyklu rzekomo porywa złoty naszyjnik o wartości 35,000 XNUMX bahtów od kierowcy motocykla w Phuket Town

Phuket -

Mężczyzna-złodziej, który jechał na motocyklu, rzekomo wyrwał złoty naszyjnik o wartości około 35,000 XNUMX bahtów kierowcy motocykla w Phuket Town, zanim odjechał.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o godzinie 8:00 zeszłej nocy (20 lipca) na Yaowarat Road w pobliżu szpitala w dzielnicy Talad Yai w dzielnicy Mueang Phuket. Przybyli na miejsce zdarzenia, by znaleźć 25-letnią Kawissarę Pakakaew.

Powiedziała policji: „Jeździłam motocyklem, zanim złodziej płci męskiej, który jechał zielonym motocyklem, wyrwał mi z szyi mój złoty naszyjnik o wartości około 35,000 XNUMX bahtów, zanim odjechał. Złodziej miał na sobie pełny kask motocyklowy, więc nie mogłem go zidentyfikować.

Policja miejska w Phuket powiedziała The Phuket Express, że polują na podejrzanego.

Tymczasem w maju złodziej płci męskiej, który jechał na motocyklu, rzekomo ukradł złoty naszyjnik o wartości ponad 30,000 XNUMX bahtów od pasażera motocykla w Phuket Town.

Policja z Phuket powiedziała lokalnym mediom, że zidentyfikowała już podejrzanego, który jechał na motocyklu i rzekomo wyrwał złoty naszyjnik o wartości ponad 30,000 XNUMX bahtów pasażerowi motocykla w Phuket Town w zeszłym miesiącu. Historia została ponownie przywrócona przez media społecznościowe, ponieważ podejrzany nadal jest w biegu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.